Košík: žádná položka  |  Celkem: 0,- Kč  |  Detail  
Dnes je neděle 24. září 2023,  Aktuální měsíční znamení Panna (24.08. - 23.09.)
Svátky pro příštích 10 dní: 24.09. Jaromír            25.09. Zlata            26.09. Andrea            27.09. Jonáš            28.09. Václav            29.09. Michal            30.09. Jeroným            01.10. Igor            02.10. Olívie/Oliver            03.10. Bohumil           

Obchodní podmínky

Jste na návštěvě v internetovém obchodě www.zlatnictvi.com (zal. 1996) se šperky výhradně vlastní produkce.

Prodávající: Svatopluk Křížek, Palonín 89, 789 83

Tel: 603 732 240

IČO: 46560076

DIČ: CZ7207085259

E-mail: krizek@krizek.cz

Kupující: Kupujícím je fyzická nebo právnická osoba, která řádně vyplní a odešle objednávkový formulář obchodu. O přijetí objednávky je kupující automaticky informován prostřednictvím E-mailu.

Informace o zboží

Výrobky nabízené na stránkách internetového obchodu www.zlatnictvi.com pochází výhradně z vlastní produkce a dodací lhůta, pokud nebylo dohodnuto jinak je 14 dnů.

Všechny zlaté šperky jsou vyrobeny ze zlata ryzosti 585, t.j. 14 karátů. Šperky o hmotnosti do 0,5g jsou označovány odpovědnostním puncem SK a puncem ryzosti 585. Zboží, jehož hmotnost přesahuje 0,5g podléhá podle zákona 250/2014 Sb. puncovní povinnosti a je proto označeno navíc puncem Puncovního úřadu, jehož vzhled je znázorněn v následující tabulce.

Ochrana osobních údajů: osobní údaje uvedené v objednávce jsou v souladu se zákonem 101/200Sb. využity pouze pro realizaci objednávky a nejsou nijak archivovány, nebo jinak dále používány. Odesláním objednávky zákazník vyslovuje souhlas s využitím těchto údajů podle uvedených pravidel.

Kupní smlouva

Odesláním objednávky a informací od prodávajícího o jejím přijetí je mezi prodávajícím a odběratelem uzavřena kupní smlouva týkající se zboží specifikovaného v objednávce.

Kupující je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit vrácením nepoškozeného, kompletního  nepoužívaného zboží nejpozději do 14 dnů od převzetí předmětu koupě, přičemž za rozhodující je považováno datum odeslání vráceného zboží.

Čtrnáctidenní lhůta pro odstoupení běží ode dne převzetí zboží. Kupující odstupuje od smlouvy prostřednictvím řádného vyplnění a odeslání formuláře pro odstoupení od smlouvy. Formulář pro odstoupení od smlouvy je ke stažení zde.

V případě odstoupení od smlouvy ponese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

Prodávající nejpozději do 14 dnů vrátí přijaté peněžní prostředky stejným způsobem, jakým je od kupujícího přijal. Prodávající vrátí kupujícímu přijaté peněžení prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím kupující souhlasí a pokud mu tím nevzniknou další náklady. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Nevyžádané zásilky na dobírku nelze přijímat. Obecná úprava odstoupení od kupní smlouvy je obsažena v ustanoveních Občanského zákoníku.

Záruční lhůta, reklamace

Na všechny dodávané výrobky se vztahuje záruka na vady materiálu, funkci nebo zpracování, a to v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí zboží objednávky. Reklamace jsou v souladu se zákonem 634/1992Sb. řešeny pokud možno výměnou reklamovaného výrobku za nový. Reklamované zboží je nutno spolu s kopií faktury zaslat na místo uplatnění reklamace: Svatopluk Křížek, Hněvotín 342, 783 47. V případě, že nelze reklamaci úspěšně vyřešit, je možno vybrat si jiný výrobek v odpovídající ceně, nebo bude vrácena kupní cena. Náhrada reklamovaného zboží novým výrobkem, nebo penězi bude vyřízena pokud možno obratem, nejpozději však do 30 dnů. Pokud by odběratel nebyl spokojen s postupem dodavatele při řešení reklamace, nebo vrácení zboží, má možnost požádat o pomoc ve smyslu novely zákona 634/1992Sb. platné od 1.2.2016 orgány České obchodní inspekce. Informace o postupu při poskytování pomoci v rámci ochrany spotřebitele ve věci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů lze získat na webové stránce České obchodní inspekce www.coi.cz nebo na adrese Česká obchodní inspekce, Štěpánská 44, Praha.

Cena, poštovné

Cena objednného zboží včetně DPH je uvedena na stránkách E-shopu, stejně jako cena poštovného rovněž včetně DPH.

Způsob úhrady

Objednané zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím České pošty. V případě bezhotovostní platby předem převodem na účet, je zboží po obdržení platby zasíláno jako cenné psaní. Pro platbu převodem je k dispozici účet 137932001/5500, jako variabilní symbol slouží číslo objednávky bez pomlčky, které je uvedeno na potvrzení objednávky.  
Akční nabídka  |  Obchodní podmínky  |  Kontakty  |  Technologie výroby  |  Vstup pro obchodníky
Copyright © Zlatnictví.com - Křížek - Všechna práva vyhrazena Tvorba www stránek Winternet 2000 - 2023